20_boatandyachtnews_ocak_2016_kapak_300

Merhaba.

Yeni yılın ilk sayısında sizlerle beraberiz ve sayfalarımız yine en yeni teknelerle süslendi.

Kapak konumuz Galeoon 500 Fly oldukça dikkat çekici bir tekne. Demirliyken iskele ve sancak bölümlerin açılmasıyla birlikte genişliği 5.8 metreye çıkıyor.

Beneteau Swift Trawler 30, 2003 yılında tanıtılan başarılı serinin karakterini yansıtıyor. Trawler 30 kimilerine göre zincirin eksik halkası olarak tanımlanmakta. 10 metrenin altında uzun seferleri güvenli ve konforlu hale getirecek özellikleri barındırmakta.

Pursuit OS 355, firmanın, gövdesindeki geniş pencereleri ile kamaralara daha fazla gün ışığı alabilen ilk modeli. OS 355’in en belirgin özellikleri arasında; tek parça kesintisiz ön cam, büyük paslanmaz çelik buzdolabı ve ana kabindeki yaratıcı bir uygulama olan elektrik kumandalı yemek masasının arzu edildiğinde bir yatağa dönüşmesini sayabiliriz.

Dreamline 34m ise DL Yatçılık tarafından üretilen, firmanın en büyük yatı. Ascona’da ki tersaneden çıkan Dreamline 34m’in tasarımı ise “Enrico Gobbi of Team 4 Design” elinden çıkmış. Müşterilerine; lüksün, konforun ve stilin en üstünü sunuyor.

 

İNDİROKU