13_boatandyachtnews_haziran_2015_kapak_300

Bir Yaşındayız

Evet, sizlerle tanışmamızın üzerinden tam tamına 1 yıl geçti. 1,5 yıl önce ekip arkadaşlarımla birlikte keyifle okuyacağınız bir dergi için çalışmaya başlamıştık. 6 aylık ön hazırlık sürecinden sonra 2014 Haziran’ında App Store uygulamamızla birlikte sizlerle ilk defa buluşmanın heyecanını yaşadık.

Boat and Yacht News dergimiz henüz planlama aşamasındayken bizlere inanıp tüm yıl boyunca desteklerini esirgemeyen Depar Motor, Burla Marine, Safter Marine ve dönem dönem bizlerle olan onlarca çok değerli firma sayesinde hedeflerimize doğru kararlı adımlarla ilerledik. Bize inananların güvenini boşa çıkartmadık.

Bir derginin başarısı ancak okurlarıyla taktir edilebilir. İlk günden beri bizlerle birlikte olan siz değerli okurlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Sayenizde aylık 10.000 download rakamını aşmanın gururunu yaşıyoruz.

Bu bir yıl içerisinde en yeni tekneleri en hızlı ve geniş tanıtımlarla sizlerle buluşturduk. Dünyanın en büyük yat üreticileri de global facebook sayfalarında dergimizi ve linkini takipçileriyle paylaşarak başarımıza büyük katkı sağladılar. Çok kısa zamanda sadece Türkiye’de değil dünya çapında bilinen bir yayın haline geldik.

Boat and Yacht News birinci yaş gününde yayın ağını genişletme kararı aldı. App Store başta olmak üzere mevcut 6 yayın platformuna ilaveten, Android tabanlı mobil cihazlar için Google Play uygulamamızın testlerine başladığımızı ve çok kısa bir süre içerisinde yayına açılacağını müjdelemek isteriz.

Daha nice doğum günlerimizde birlikte olabilmek dileğiyle…

 

HAZİRAN SAYIMIZDA NELER VAR?

Tanıtım Ranieri Cayman 23 ST
Tanıtım Targa 38 Shadow-S
Tanıtım Arcadia 115
Tanıtım Benetti FB 801 M/Y Vica
Tanıtım Dominator 800
Yelken Dünyası Audi Göcek Yarış Haftası
Yelken Dünyası Turkcell Platinum Bosphorus Cup 2015
Motorsporları Türkiye Sujeti Şampiyonası – Elazığ
Life Style Otomobil Dünyası
Servis Listeleri

 

 

İNDİROKU