08_boatandyachtnews_ocak_2015_kapak_300

 

Merhaba.

Havalar iyice soğudu ve kar kendini göstermeye başladı. Peki biz deniz keyfimizden vaz geçtik mi? Tabii ki hayır. Kışı denizden uzak geçirmeyin diye en yeni tekneler ve haberlerle yine sizlerle beraberiz. 2015’in gelmesiyle yeni bir yılın heyecanına ilaveten tüm sektörü fuar heyecanı sarmış durumda. 14-22 Şubat tarihleri arasında Yeşilköy CNR EXPO’da 8.si düzenlenecek olan Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı tüm paydaşları bir araya getirerek denizciliği yaygınlaştırmaya ve yeni tutkunlar kazandırmaya devam edecek.

Bu fuar bizim içinde çok önemli zira Boat and Yacht News dergisi olarak fuarda açacağımız standımız ile ilk defa sizlerle yüz yüze tanışma ve sohbet etme imkanı bulacağız.

Yeni yıl yeni bir dergiyide beraberinde getirdi. Bünyemizde bulunan Otomobil News ve Boat and Yacht News dergilerine ilaveten 4×4 Dünyası isimli yeni dergimiz bir kaç gün içerisinde hayata gözlerini açmış olacak. Tabii ki yine %100 dijital. Meraklısı için 4×4 Dünyası’na www.4x4dunyasi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

BOAT AND YACHT NEWS OCAK SAYIMIZDA NELER VAR?

Tanıtım Merry Fisher 695
Tanıtım Zodiac N-ZO 700 Cabin
Geveze ve Deniz Trafiğe Deniz Çözümü
Tanıtım Leader 36
Tanıtım Otam 58HT
Tanıtım Atlantis 43
Tanıtım Azimut 54
Tanıtım Oceanic 90 MY
Eğitim Denizde Güvenlik-4
Tasarım Uğur Şahin ve Runabout Concept
Life Style Otomobil Dünyası
Servis En Güncel Servis Listeleri

 

 

İNDİROKU